Znajdź produkt

Produkcja kontraktowa

Zakłady Farmaceutyczne „UNIA” Spółdzielnia Pracy oferują usługi w zakresie wytwarzania produktów leczniczych, produktów kosmetycznych oraz wyrobów medycznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu produktów leczniczych w wielu postaciach farmaceutycznych:

  • Tabletki,
  • Kremy,
  • Maści,
  • Żele,
  • Płyny.

Produkty mogą być pakowane w różnorodne typy opakowań.

Usługowo wytwarzamy również kosmetyki oraz pudry kosmetyczne.

Oferujemy pełny zakres usługi począwszy od przyjęcia i kontroli jakości surowców i opakowań, wytwarzanie produktów łącznie z kontrolą na wszystkich etapach wytwarzania oraz zwolnienie do obrotu na terenie Unii Europejskiej. W ramach świadczonych usług podejmujemy się transferu technologii do naszego zakładu, wytwarzania serii pilotażowych oraz serii do badań klinicznych.

Wytwarzanie odbywa się zgodnie z zasadami cGMP, co znajduje potwierdzenie w wydanym certyfikacie GMP dla produkcji w Warszawie oraz magazynu w Regułach, jak również pozytywnych wynikach audytów naszych kontrahentów. Stale modernizujemy park maszynowy, co ma na celu podnoszenie jakości oraz niezawodności wykonywanych usług.

Główna wytwórnia oraz Magazyn Wyrobów Gotowych znajdują się w Warszawie lub niedużej odległości od Warszawy z łatwym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych (drogowych i lotniczych).

Wyróżnia nas duża elastyczność w podejściu do wykonywanej usługi. Mamy doświadczenie w wytwarzaniu produktów na małą oraz dużą skalę, dla odbiorców polskich i zagranicznych. Nasze usługi są dopasowane do specyficznych wymagań klienta.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia w jaki sposób współpraca z Zakładami Farmaceutycznymi „UNIA” może przyczynić się do wzrostu wartości Państwa przedsiębiorstwa.

Dane kontaktowe:

Monika Pogorzelska
Kierownik ds. portfolio i umów kontraktowych

Zakłady Farmaceutyczne „UNIA” Spółdzielnia Pracy
ul. Chłodna 56/60
00-872 Warszawa
e-mail: monika.pogorzelska@uniapharm.pl
tel.: 22 620 90 81 do 86 wewn. 111
faks: 22 654 92 40

*}